Monitoring IP

Monitoring IP

Monitoring IP

Możliwość komentowania Monitoring IP została wyłączona

Monitoring domu

Systemy monitoringu nie są już ekskluzywnym dodatkiem do systemów bezpieczeństwa, lecz ich integralną częścią. Dzięki technologii jaką stosujemy w naszej sieci internetowej, wszyscy nasi klienci mogą korzystać z nowoczesnych systemów bezpieczeństwa. Zadaniem monitoringu ma być zwiększanie bezpieczeństwa firmy lub domu jak i obszarów wokół nich. Monitoring IP umożliwia podgląd obiektów znacznie oddalonych od obserwatora, pozwala na obserwację większych obszarów oraz gwarantuje podgląd w czasie rzeczywistym. System monitoringu składa się z kamer zainstalowanych w wybranych miejscach obiektu lub wokół niego oraz urządzeń rejestrujących, na których można bezpiecznie przechowywać do 1TB danych, co zapewnia możliwość rejestracji obrazu nawet przez pół roku.Oferowane przez nas systemy monitoringu umożliwiają transmisję obrazu przez Internet. Nie trzeba instalować dodatkowych komputerów ani specjalistycznego oprogramowania.

Nowoczesny dom inteligentny

Technologie, jakie wykorzystujemy w sieci B@jtnet pozwalają na wiele więcej niż tylko uruchomienie systemu monitoringu. Przyłączenie specjalnych urządzeń i czujników pozwala na zbudowanie także:

  • systemu przeciwpożarowego, który składa się z czujników temperatury i dymu oraz bezpośredniej sieci przeciwpożarowej
  • systemu kontroli dostępu – po sprzężeniu z instalacją domofonową umożliwia podgląd drzwi wejściowych do mieszkania bądź klatki schodowej.
  • systemu kontroli temperatury w pomieszczeniach – po sprzężeniu ze sterownikiem ogrzewania, daje możliwość ciągłej kontroli i regulacji temperatury w obiektach
  • sterowanie oświetleniem i nasłonecznieniem pomieszczeń
  • i wiele innych…

About the author:

Back to Top