Serwis

Serwis

Serwis

Możliwość komentowania Serwis została wyłączona

Komputer stał się nieodłącznym narzędziem Twojej codziennej pracy.

Chciałbyś usprawnić działanie całej firmy, reklamować się w sieci, prezentować swoją ofertę i uruchomić sprzedaż internetową, szybko reagować na zamówienia, skuteczniej kierować pracownikami, usprawnić prace biurową i monitorować otoczenie firmy, łatwiej i skuteczniej sprostać wymaganiom konkurencyjnego rynku.

Komputeryzacja firmy to poważne przedsięwzięcie…

Rozwiązujemy bieżące problemy komputerowe i telekomunikacyjne. System otaczamy opiekę serwisową, by nigdy już nie zawiódł, kiedy jest najbardziej potrzebny. Sprawdzamy i jeśli to jest potrzebne instalujemy oprogramowanie antywirusowe. Staramy się możliwie najefektywniej wykorzystać zastaną u Klienta infrastrukturę. Szkolimy Ciebie i Twoich pracowników, by codzienne zadania w pracy wykonywać z użyciem technik komputerowych w sposób szybki, łatwy i produktywny.
Słuchamy Twoich potrzeb. Wspólnie obmyślamy nowe rozwiązania, które usprawnią działanie systemu Twojej firmy. Penetrujemy rynek IT w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań.
Dostarczamy i wdrażamy nowe technologie. Pilnujemy, by całość systemu funkcjonowała w 100%. Uczymy Ciebie i Twoich pracowników wykorzystania nowych narzędzi.
Nieustannie myślimy, jakie rozwi±zanie zwiększy wydajność Twojej firmy, a tym samym zmniejszy koszty jej funkcjonowania.

Laptopy, netbooki, komputery stacjonarne, serwery, drukarki i UPS’

Wydajność twojej firmy zależy od tego jak często on zawodzi. Sprawny serwis komputerowy to gwarancja sukcesu firmy opartej na technologiach komputerowych. Oferta naszego serwisu obejmuje naprawę, diagnostykę, wymianę uszkodzonych akcesoriów i modernizację jednostek komputerowych, serwerów oraz sieci. Ponadto naprawiamy i konserwujemy drukarki, UPS’y i routery.

Zajmujemy się kompleksową ochrona antywirusową sieci lokalnych i zasobów danych firmowych. Natychmiastowa reakcja, krótkie terminy, możliwość wypożyczenia sprzętu zastępczego na czas naprawy to nasze atuty. Dlatego tak wiele wymagających firm powierzyło nam monitorowanie stanu swojego sprzętu i oprogramowania.

About the author:

Back to Top